Naše akce

 

Týdenní pobyt v Chorvatsku na katamaranu Lagoon 380   spojený s masážema.


Procestovali jste již všechna letoviska a vyzkoušeli různé formy rekreace? Hledáte zajímavou, nevšední a vzrušující dovolenou. Chcete mít program ve svých rukou, toužíte poznat místa, kam se normální turista nedostane?

Vezměte se svou partu přátel a objevte ztracené kouty a nejzajímavější místa na Jadranu!

Již několik let objevujeme krásu  Chorvatských ostrovů a letos zde můžeme provést právě Vás!

Termím: 11.-18.06 2011    ( Připravujeme i termín v hlavní sezoně )

Počet kajut: 4/ 8 osob

Trasa: Trogir-Solta-Brač-Hvar-Korčula-Pelješas-Mljet-Lastovo-Dubrovník

Cena: 15 500 Kč/os

Cena zahrnuje: Dopravu minibusem, pronájem lodi, služby kapitána a kuchaře, naftu na lodi, pojištění lodě, stravu včetně alkoholických nápojů ,masáže.

Charakter plavby: Program plavby je výhradně upraven pro potřeby  posádky, to znamená že si sami určíte náplň dne. Chcete  poznat co nejvíce míst, nebo nerušeně odpočívat v klidných zátokách, stačí říct a  vaše přání splním. Během dne se pluje přibližně 4 hodiny, ostatní čas zbývá na relaxaci a odpočinek na lodi či na pevnině.

Den na lodi  vypadá například takto: V  7 hodin vyrazíme na moře kolem pobřeží, vy můžete nerušeně spát ve své kajutě. V 9 hodin je zastávka v zátoce na snídani a příjemné ranní koupání. Opět plavba kolem pobřeží, kterou využijete na opalování, pozorování nádherné okolní přírody, spánek, popíjení čehokoliv dobrého. Pokud se rozhodnete během plavby koupat,  lovit ryby, nebo někde zastavit-není to problém,  rád vám vyhovím. V 13 hod je obvykle oběd, pochutnat si na něm můžete na moři nebo opět v zátoce při koncertu cikád a vůni borovic. Po obědě se dá koupat a potápět, opalovat se, nebo si udělat procházku přírodou. Kolem 16 hodiny doplujeme na místo, kde strávíme noc, takže se Vám nabízí spoustu času na to co chcete zrovna dělat. Pokud budeme v přístavu, můžete navštívit zajímavé památky, trhy, obchůdky, kavárny a užít si jedinečnou atmosféru přístavních měst. Kotvení v zátoce nabízí zase jedinečný klid, odpočinek a třeba grilování ryb či masa. V mnoha zátokách  jsou rodinné restaurace nebo penziony, které můžete využít  k večernímu posezení a ochutnávce mořských plodů. Nocování na lodi ve vaší kajutě je pohodlné a velmi příjemné. Na katamaranu je také možnost spát nebo jen odpočívat ,,pod širákem“ v sítích které jsou v přední části lodi. Nad sebou budete mít oblohu plnou hvězd a po sebou šumějící mořeJ.

Pobyt na lodi: Katamarán Lagoon 380 je luxusní plavidlo, které je  ideální pro pohodlný pobyt na moři a klidnou plavbu. Jeho délka je 11,6 m, šířka téměř 7 m! Plavbu zajišťuje kapitán  takže se nemusíte kromě svého pohodlí o nic starat. V oblasti kterou poplujeme bývá moře v tomto ročním  období klidné, neobávejte se houpání a nepříjemných  vln. Pohyb na  katamaranu je pohodlný, protože skýtá velmi mnoho prostoru jak na horní palubě, v salonu i v samotných kajutách. Navíc jsou zde dvě velké sítě, které dávají plavbě ještě rozměr navíc. Katamarán je plachetnice a její hlavní pohon jsou plachty, je ale vybaven výkonnými motory, které zajišťují plavbu v bezvětří a při kotvení. V tuto roční dobu na Jadranu příliš nefouká, takže se pluje většinou na motor. Chod motoru je velmi tichý a v žádném případě neruší klid a pohodu na moři. V průběhu plavby je možný volný pohyb po celé lodi.

Každá kajuta je vybavena dvoulůžkovém a samostatným sociálním zařízením (splachovací záchod, sprcha, umyvadlo), povlečení a ručníky jsou samozřejmostí. Na lodi je k dispozici teplá i studená voda, elektrické přípojky na 12 V a přístavu na 220 V. Všechny prostory jsou dostatečně osvětleny. Katamarán je vybaven audio reproduktory v podpalubí i na palubě.

Ve velkém  salónu je kuchyně, sedačka s jídelním stolem a navigační stolek. Kuchyně má k dispozici plynový vařič s troubu, dřez, veškeré kuchyňské nádobí,  dvě ledničky a mrazák. Vařit  můžete sami kdykoliv v průběhu plavby, nebo se necháte obsloužit našim kuchařem.

Paluba poskytuje také mnoho prostoru, velké lavice a stůl pojme i několik hostů navíc a její střecha Vás chrání před žhavým sluncem. Přední paluba je ideální pro opalování a lenošení.  Své oblíbené místo na katamaranu si najde každý!

Zvolení vlastního termínu, trasy plavby, nebo jiného typu lodi je možné.!:-)

Pro více informací a rezervace mě kontaktujte na tel. 724 561598  nebo pište na ludek.zezulka@seznam.cz.

                                                                                  774 928564  nebo pište na hrbac.jan@centrum.cz

Při rezervaci zaplatíte pouze 50% ceny, doplatek jeden měsíc před odjezdem.

                      


 

 

 

 

 


 

 


 

 


 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

¨